Kto sme

V oblasti hromadného a školského stravovania pôsobíme už 25. rokom a naše systémy dlhodobo využíva viac ako 4.500 stravovacích prevádzok z Českej i Slovenskej republiky.

Programy Stravné a MSklad pre evidenciu hromadného stravovania sú koncipované formou stavebnice, každý tak môže využívať práve tie moduly a funkcie, ktoré potrebuje.

Súčasťou stravovacích systémov sú tiež objednávacie a výdajné terminály, ktoré dodávame vo všetkých cenových hladinách. Pre identifikáciu stravníkov je možné využiť všetky typy identifikačných médií.

Používateľom ponúkame možnosť komfortného objednávania a odhlasovania stravy prostredníctvom internetu na www.strava.cz, tento systém dnes využíva viac ako 380.000 českých a slovenských stravníkov.

Samozrejmosťou je servisná podpora, ktorú zákazníkom dokážeme poskytnúť do 24 hodín od objednania. Väčšinu zákazníckych požiadaviek sme prostredníctvom diaľkovej správy schopní vyriešiť ešte v ten istý deň.

Zákazníkom ponúkame tiež komplexné poradenstvo k prevádzke hromadného stravovania vrátane ekonomických konzultácií a auditov.

Bezplatne poskytujeme všetkým našim zákazníkom informačný servis - formou e-mailového magazínu a tematických miniseriálov prinášame všetkým na základe registrácie aktuálne informácie z oblasti hromadného stravovania.