Aktuality

Ako sa pripraviť na obedy zadarmo?

Zistite si všetky potrebné informácie a zaistite si správne nástroje, vďaka ktorým zvládnete administratívu aj kontrolu oprávnenosti poskytnutia dotácie.

Pokiaľ máte najnovšiu verziu SW, funkčný výdajný terminál a dostatok čipov, zvyšok zvládnete sami s podporou našich návodov a webinárov.

Pokiaľ Vám čokoľvek chýba, nečakajte na poslednú chvíľu a kontaktuje nás. Čím skôr, tým lepšie.

Objednať pomoc

O obedoch zadarmo bude reč aj na konferenciách spoločného stravovania. V niektorých mestách sú ešte voľné miesta, tak si príďte pre informácie.

Viac informácií

Magazín VIS - Ako sa pripraviť vopred, keď niej e úplne jasno

Ešte sme si nestačili poriadne zažiť nové finančné pásma a navýšenie porcií mäsa a už je pred nami ďalšia výzva – návrat obedov zadarmo.

Ako sa pripraviť a ďalšie užitočné informácie nájdete v Magazínu VIS Slovensko.

Viac informácií

Informácie k aktuálnym témam

Finančné pásma, štatistické výkazy, navýšenie porcií mäsa  - návody na riešenie týchto situácií v programoch od VIS Slovensko nájdete v textovej podobe TU alebo môžete postupovať podľa webinárov TU.

Januárové vysielanie

Pozýváme vás na webinár Navýšenie hmotnosti mäsa pre dospelých, ktoré sa uskutoční vo štvrtok 12.1. o 14:00. Po odvysielaní nájdete webinár v archíve. 

Sledovať webinár

Decemberový Magazín VIS Slovensko

Ako sa čo najlepšie pripraviť na koniec roka, ako zvládnuť precenenie, navýšenie porcií mada pre dospelých aj štatistické výkazy sa dočítate v decembrovom Magazíne tu.

Ako na ukončenie roka

Ako zvládnuť ukončenie roka v pokoji a pohode? Čo sa naozaj musí robiť a čím sa trápite zbytočne?
Naši technici Michal a Martina vás ukončením kalendárneho roka prevedú.

Máte už prístup k webinárom? Potom sa stačí 16.12.2022 pripojiť a sledovať dva nové webináre naživo tu alebo neskôr kedykoľvek z archívu. Pokiaľ prístup k webinárom ešte nemáte, zaistite si ho práve teraz.

Chcem prístup

Zmena finančných pásiem a preceňovanie

Pozývame vás na vysielanie webinára na tému “Zmena finančných pásiem a precenenie”, ktoré sa uskutoční v Stredu 7.12. o 14:00. Tešiť sa môžete na cenné rady našich servisných technikov Lucky a Michala. Dvojica vám poradí, ako zvládnuť dlho očakávanú zmenu finančných pásiem.

Chcem prístup

Nové číslo magazínu VIS

V tomto vydaní nájdete dôležité informácie, ako v jedálni ušetriť za energie, čo robiť pri zmene finančných pásiem a preceňovanie, alebo ako získať zľavu na čipy a oveľa viac.

Prečítať magazín

Black Friday u nás trvá celý mesiac

Prinášame vám špeciálnu Black Friday ponuku, ktorú navyše predlžujeme na celý mesiac.

Keď si u nás od 21.11. do 20.12. objednáte čipy s deväťročnou zárukou, budete ich mať lacnejšie.

Pri objednávke 100 ks získate zľavu 10 %, nad 200 ks 15 % a nad 300 ks 20 %. Do poznámky v objednávke píšte heslo black friday.

Chcem čipy

Viete čo všetko potrebuje moderná jedáleň?

Koniec októbra je tu a s ním aj nové číslo magazínu VIS. V tomto vydaní nájdete dôležité informácie, návod ako využiť voucher na bezplatný audit vybavenia školskej jedálne a desatoro modernej jedálne.

Prečítať magazín