Aktuality

Máte dostatok čipov?

Urobte si ešte tesne pred vypuknutím školského roka revíziu zásob a uistite sa, že máte dostatok čipov.

Pokiaľ ich potrebujete narýchlo objednať, do 8.9. Vám nebudeme účtovať expresný príplatok.

Objednať čipy

PS: Naše čipy s deväťročnou zárukou sú kompatibilné so všetkými čítačkami a systémami.

Pre korektné fungovanie SW treba mať aktuálnu verziu!

Pripomíname, že aby program fungoval korektne, je vždy potrebné mať stiahnutú aktuálnu verziu vrátane opravných balíčkov. Vzhľadom na množstvo úprav, ktoré sa viažu na dotácie, je to teraz prakticky nevyhnutné.

V hornej lište programu Stravné 4/Sklad zvolíte Nástroje --> Aktualizácia doplnkov z internetu a potvrdíte ÁNO a ešte raz potvrdíte ÁNO.

Nová funkcia v programe Stravné 4

Nenechajte si ujsť úplne novú funkciu, ktorá vám pomôže zjednodušiť prácu a komunikáciu s rodičmi stravníkov. Pozrite si webinár na tému Stravné 4 - zápisný lístok a dozviete sa, čo všetko je potrebné v programe nastaviť.

Sledovať webinár

Májové číslo magazínu VIS

V tomto vydaní nájdete informácie o novej generácii programu Stravné 5, letných školiacich seminároch, modernizácii terminálov a ďalšie.

Prečítať magazín

S čipmi od VIS Slovensko si ušetríte prácu, čas aj peniaze!

Čipy od VIS Slovensko sú prakticky nezničiteľné, tým pádom Vašim stravníkom vydržia celú školskú dochádzku.

Ušetríte tým peniaze rodičom a sebe veľa času, ktoré nestrávite výmenou nefuknčných čipov. Vďaka odolnosti a kvalite čipov Vám garantujeme deväťročnú záruku.

Navyše máme pre Vás teraz ešte špeciálnu odmenu: za každých 100 ks objednaných čipov, získate poukaz na 25 €, ktorý môžete využiť na servis či školenie. A ku každej objednávke Vám pošleme ešte malý darček.

Čipy od VIS Slovensko fungujú prakticky so všetkými systémami (nielen s VIS).

Čipy môžete objednať tu.

Obedy zadarmo zvládnete sami

Pripravili sme pre vás podrobné návody a inštruktážne video, s ktorým pre vás bude nastavenie nových dotácií hračkou. Návody nájdete ako vždy v poradni tu, inštruktážne video je voľne dostupné všetkým na webe webinare.vissk.sk

TIP: Pre zníženie vašej administratívnej záťaže vám odporúčame doplniť si do programu Stravné e-maily na rodičov stravníkov. Budete tak mať nástroj pre pružnú a efektívnu komunikáciu, a to ako hromadnú, tak aj individuálnu. Vzor mailu pre rodičov s návratkou a žiadosťou o dotáciu nájdete tu.

Obedy zadarmo v S5

Aby Vaša práca bola čo najjednoduchšia a mali ste podrobné a pritom prehľadné podklady pre čerpanie dotácií, máme pre všetkých užívateľov programu S5 novú vylepšenú verziu programu.

V tomto okamihu sme vo fáze pilotných inštalácií a testovania. Na návody sa môžete tešiť už čoskoro.

Ako sa pripraviť na obedy zadarmo?

Zistite si všetky potrebné informácie a zaistite si správne nástroje, vďaka ktorým zvládnete administratívu aj kontrolu oprávnenosti poskytnutia dotácie.

Pokiaľ máte najnovšiu verziu SW, funkčný výdajný terminál a dostatok čipov, zvyšok zvládnete sami s podporou našich návodov a webinárov.

Pokiaľ Vám čokoľvek chýba, nečakajte na poslednú chvíľu a kontaktuje nás. Čím skôr, tým lepšie.

Objednať pomoc

O obedoch zadarmo bude reč aj na konferenciách spoločného stravovania. V niektorých mestách sú ešte voľné miesta, tak si príďte pre informácie.

Viac informácií

Magazín VIS - Ako sa pripraviť vopred, keď niej e úplne jasno

Ešte sme si nestačili poriadne zažiť nové finančné pásma a navýšenie porcií mäsa a už je pred nami ďalšia výzva – návrat obedov zadarmo.

Ako sa pripraviť a ďalšie užitočné informácie nájdete v Magazínu VIS Slovensko.

Viac informácií

Informácie k aktuálnym témam

Finančné pásma, štatistické výkazy, navýšenie porcií mäsa  - návody na riešenie týchto situácií v programoch od VIS Slovensko nájdete v textovej podobe TU alebo môžete postupovať podľa webinárov TU.